Select Page

Assistant Governor Area 1
Diane Marie Robar
Club: Downtown Gainesville
Area 1 Clubs: Downtown Gainesville, Gainesville, Gainesville High, Gainesville Rotaract, Gainesville Sunrise, Greater Gainesville, Lake Butler, Newberry High, Santa Fe College Rotaract, Trilogy School, Union County Middle & High Schoo

Contact

Assistant Governor Area 2
Brandon Perry
Club: Downtown Ormond Beach
Area 2 Clubs: Downtown Ormond Beach, Flagler Beach, Flagler Beach-Bunnell Satellite, Flagler County, Flagler Palm Coast High School, IMPACT - Flagler County, Matanzas High School, Ormond Beach

Contact

Assistant Governor Area 3
Susan Hill
Club: Orange Park Sunrise
Area 3 Clubs: Fleming Island, Fleming Island High School, Green Cove Springs, Northeast Florida, Oakleaf High School, Orange Park, Orange Park Sunrise, Orange Park Sunset, Ridgeview High School

Contact

Assistant Governor Area 4
Theresa M. Shuster
Club: Amelia Island Sunrise
Area 4 Clubs: Amelia Island Sunrise, East Arlington, Fernandina Beach, Fernandina High School, Greater Nassau, North Jacksonville, NorthWest Jacksonville, Springfield , Terry Parker High School, Yulee High School

Contact

Assistant Governor Area 5
Scott Burgess
Club: Bartram Trail-Julington Creek
Area 5 Clubs: Bartram Trail, Creekside, Deerwood Jacksonville, Mandarin, Mandarin High School, Mandarin Rotary Charities, Inc., , San Jose Jacksonville, Satellite Club of Southpoint Eve, Southpoint Jacksonville, Wolfson High School

Contact

Assistant Governor Area 6
Gerald P. Kelley Jr.
Club: Jacksonville
Area 6 Clubs: Baker County, Baker High School, Bishop Kenny, Bishop Snyder High, Douglas Anderson, Downtown Rotaract Jax, Florida's First Coast, Jacksonville, River City Science Academy, Riverside, San Marco-Jacksonville, South Jacksonville, West Jacksonville, Westside High

Contact

Assistant Governor Area 7
Charlie Flynn
Club: Jacksonville-Oceanside
Area 7 Clubs: Beaches Rotaract, Fletcher High School, Fletcher Middle School, Jacksonville-Oceanside, Nease High School, Palm Valley, Ponte Vedra, Ponte Vedra Beach, Ponte Vedra High School, Satellite Club of Oceanside , Town Center Rotaract, University of North Florida Rota

Contact

Assistant Governor Area 8
Hewitt J. Dupont
Club: Port Orange-South Daytona
Area 8 Clubs: Daytona Beach, Daytona Beach West, Edgewater, Mainland High School, New Smyrna Beach, New Smyrna Beach High, Port Orange-South Daytona, Southeast Volusia Golf, Spruce Creek

Contact

Assistant Governor Area 9
Scott Kornegay
Club: Keystone Heights
Area 9 Clubs: Crescent City, Crescent City High School, IMPACT - Interlachen Lakes Area, Interlachen and Lakes Area, Interlachen High School, Keystone Heights, Palatka, Palatka High School, Palatka Sunrise, Q.I. Roberts High School, Starke

Contact

Assistant Governor Area 10
Brittany G Gloersen
Club: Deland
Area 10 Clubs: DeBary-Deltona-Orange City, Deland, DeLand Breakfast, Deland High School, Deland Rotaract, Deland Sunset, Deltona High School, Downtown DeLand, St. Barnabas Episcopal, Stetson University, Trinity Christian Academy

Contact

Assistant Governor Area 11
Stanley W. Plappert
Club: Metropolitan Ocala
Area 11 Clubs: Belleview, Belleview High School, IMPACT - Ocala, Metropolitan Ocala, Ocala, Ocala-Silver Springs, Ocala-Sunset, Vanguard High School, West Port High School

Contact

Assistant Governor Area 12
Daniel Hilbert
Club: St. Augustine
Area 12 Clubs: Bartram Trail, Hastings, Pedro Menendez High School, St. Augustine, St. Augustine Beach, St. Augustine High, St. Augustine Sunrise, St. Augustine Sunset, St. Johns, St. Joseph Academy

Contact